KONST / Litografier / Litografi 13374079
nr 1337 4079
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Landskap. Signerad, daterad -69. Motivet: 42x52, ej numrerad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:35:44
4/7 21:22:45
350 kr
8/7 17:36:28
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas